YAPIM

Projelerinizi albüm, single, LP gibi formatlarda, dijital ve/veya fiziksel mecralarda yayımlanmasını sağlıyoruz. Fiziksel olarak basım ve isteğe bağlı dağıtım işlemlerini gerçekleştirebiliyor, ayrıca dijital olarak projenizin iTunes, Spotify, Amazon gibi platformlarda dinleyici ile buluşmasını ve takibini sağlayabiliyoruz.

Bu konuda sektörde yaşanan en büyük problem "hakediş"lerin sanatçılara gerçek belgeler ile gösterilmesi ve elde edilen gelirin doğru şekilde dağıtımıdır. Her konuda olduğu gibi "gelir dağıtımı" konusunda da şeffaflığını koruyan Sarı Ev'e, isterseniz bir kahvemizi içmeye bize uğradığınızda, ya da e-posta ile size mail atarak hangi ülkelerde, hangi platformlarda ve ne kadar "dijital satışınız" olduğunu anında gösterebiliriz.

 

Yaşadığınız Sorunları ve Haksızlıkları Biliyoruz!

Yapım aşamasında sizlerle birlikte, yine sizlerin haklarını koruyacak samimiyet, dürüstlük ve açıklıkla sözleşmenizi hazırlıyoruz. Albümünüzün yayımlanması için gereken tüm masrafları karşıladığınız takdirde albüm gelirinin %80'ini size veriyoruz, %20'sini ise hizmet bedeli olarak biz alıyoruz.

YAPIM
YAPIM

Size Bir Telefon Kadar Uzaktayız!

Albümlerini yayımlayan sanatçıların en büyük problemlerinden birisi de gerekli durumlarda karşılarında bir muhattap bulamamalarıdır. Hatta bu durum satışlar düşük ise "kale alınmama"ya kadar gitmektedir. Ararsınız, telefonunuz açılmaz... Bu can sıkıcı ve sizleri yaptığınız işten soğutan durumla karşılaşmak istemiyorsanız Sarı Ev tam da sizin adresiniz. Bu çatı altında önce "insan"a kıymet verilmektedir ve bu noktada "para"nın hiçbir önemi yoktur.

Sanatına Güvenenlerin Buluştuğu Yer...

Bizlerin aradığı tek bir kriter var; müzikalite... Önümüze çıkan her projeyi firmamıza almıyoruz. İster türkü formatında, ister alternatif sanatına güvenen ve belli bir kalitede eserlerini icra eden her sanatçı arkadaşımızı firmamıza kabul ediyoruz. Siz de müziğinize inanıyorsanız ve aynı dili konuşabileceğiniz dürüst bir firma arıyorsanız, adresiniz Sarı Ev'dir.

YAPIM
BİZE ULAŞIN
Sarıev

2000 yılında müzik prodüksiyon firması olarak kurulan ve 2011 yılında yeni yapılanması ile birlikte hizmet alanlarına yapım ve menajerliği de ekleyen Sarı Ev, bu alanlardaki faaliyetlerine Beykoz Göksu Evleri’ndeki binasında devam etmektedir.

İLETİŞİM

Göksuevleri. Kartopu Cad. No: B255B Anadolu Hisarı - Beykoz İstanbul Telefon:+90 216 465 9414 Telefon:+90 216 465 9415 E-posta:info@sariev.net Web:www.sariev.net
© Copyright 2015 - Sarı Ev Müzik Yapım Prod. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.